Recept: Nakládaný hermelín z Tesca (video)

Jistě znáte levný druh sýra, který se prodává v Tescu pod označením Tesco Value Sýr s bílou plísní. I tento “hermelín” se dá použít pro nakládání a z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že je i chutný.

Sýr s bílou plísní z Tesca

Sýr s bílou plísní z Tesca

Můžete však samozřejmě použít i jakýkoliv jiný sýr s bílou plísní (hermelín), který zakoupíte. U tohoto receptu postupujeme tak, že nejprve hermelíny podélně rozkrojíme na půlky a poté vydlabeme jejich středy, do kterých následně namažeme připravenou pastu ze směsi česneku, soli a koření. V následujícím videoklipu se můžete podívat na detailní postup. Bohužel zde není nikde přesně nepsáno, jaké ingredience jsou použité na pastu. Nicméně, když použijete česnek, sůl, pepř, mletou sladkou papriku a případně nějaké další vaše oblíbené koření, tak určitě nic nepokazíte. Do oleje potom stačí klasicky dát kuličky černého pepře, nového koření a nějaký ten bobkový list, kdo má rád feferonky, může také přidat…

Příspěvek byl publikován v rubrice Videorecepty a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Recept: Nakládaný hermelín z Tesca (video)

  1. Pingback: Video: Nakládaný hermelín se zelenými olivami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *